O firmie


DanMar Vitalis to biuro rachunkowe, które zapewni Państwa firmie profesjonalną i kompleksową obsługę oraz zawsze służy pomocą i radą. W ramach prowadzonej księgowości macie Państwo możliwość skorzystania z Naszej wszechstronnej pomocy. Pomagamy przy założeniu firmy (rejestracja, zgłoszenie do ZUS,US). Pomagamy przy wyborze wariantu formy rozliczenia firmy. Jesteśmy do dyspozycji Klienta podczas kontroli np. z US czy ZUS.


Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.


To co wyróżnia naszą firmę to wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta oraz pracownicy o najwyższych kwalifikacjach. W efekcie podjętej z nami współpracy firma zyskuje łatwiejszy dostęp do informacji, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe, dedykowane raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka na tych płaszczyznach oraz wymierne korzyści finansowe.


Współpraca z nami i stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania to sposób na optymalizację procesów zachodzących w każdej firmie.

Zobacz jak nas oceniają na Facebook


CO NAS WYRÓŻNIA?


  1. Wszystkie czynności związane z księgowością podejmowane są przez osoby o najwyższych możliwych kwalifikacjach.
  2. Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.
  3. Klientom naszego biura pomagamy w uzyskaniu finansowania (kredyty, leasingi, pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne).
  4. Współpracujemy z koordynatorem przygotowującym wnioski o dotacje i granty ze środków publicznych.
  5. Oferujemy pełny nadzór nad rozliczeniem dotacji, grantów tj. nie tylko finalne zaksięgowanie rozliczonego grantu czy dotacji, ale również przygotowanie np. umów o dzieło, kontrole nad stanem wykorzystanych środków na dany moment poprzez weryfikowanie na bieżąco dokumentacji rozliczeniowej, pomagamy przygotować korekty np. wniosków o dotacje czy granty już przyznanych, ale wymagających korekty ze względu na zmiany pozycji wyszczególnionych w kosztorysie.